درباره ما بیشتر بدانید

هلدینگ فیدار با تکیه بر تجربه و تخصص خود در زمینه‌های مختلفی مانند صنعتی، معدنی، حمل و نقل ریلی و گردشگری فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری‌های نوین، محصولات با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی را به بازار عرضه می‌کند. محصولات متنوعی مانند فیلم‌های پلیمری BOPP & CPP مخصوص بسته‌بندی مواد غذائی، مواد شیمیایی و صنعتی مانند روغن‌های DOP، DOTP و DOA و انیدریک فتالیک، گرانول PVC مخصوص مصرف برای صنایع مختلف در هلدینگ فیدار تولید می‌شوند و به زودی محصولات معدنی و فولادی به سبد کالائی هلدینگ فیدار اضافه خواهد شد. این محصولات با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و فرایندهای تولید پایدار، با عملکرد بالا و کارایی مناسب در صنایع مختلف تولید می‌شود. ما در هلدینگ فیدار به کیفیت بالا، نوآوری و رضایت مشتریان اولویت می‌دهیم. با استفاده از تجربه و دانش فنی خود، همواره سعی می‌کنیم تا بهبود مستمر در فرآیندهای تولید و کاهش هزینه‌ها را به عمل آورده و بستر مناسب برای رقابت در بازار جهانی فراهم سازیم. شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فیدار نقش حائز اهمیتی در توسعه و پیشرفت این گروه دارند.

  • کیفیت
  • دقت
  • فناوری‌های نوین
  • تجهیزات پیشرفته

شرکت فیدار سپند رایکا

شرکت فیدار سپند رایکا در سال 1396 به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان BOPP ایران با دو خط تولید تأسیس شد. طیف گسترده‌ای از فیلم‌هایBOPP با ضخامت 10 تا 60 میکرون با ظرفیت 60000 تن سالانه در این شرکت تولید می‌شود. علاوه بر فیلم‌های BOPP، روغن‌های DOP، DOA و DOTP در این شرکت تولید می‌شود.

شرکت کارا فیدار رادمان فراز

شرکت کارا فیدار رادمان فراز ، زیر مجموعه هلدینگ صنعتی فیدار است که تولید خود را با ظرفیت سالانه 6000 تن انواع فیلم‌های CPP و تولید انواع کامپایندهای پلیمری از جنس PVC نرم به عنوان خوراک اصلی صنایع سیم و کابل در سال 1389 آغاز کرد. تمامی محصولات از جمله انواع عایق‌ها و روکش‌های افشان و نصب ثابت، عایق‌های حرارتی و اتومبیلی (T1, T2, T3) و فیلرها مطابق با استاندارهای بین‌المللی تولید و عرضه می‌شود. علاوه بر فیلم‌های CPP و گرانول PVC انواع روغن‌های DOP، DOA و DOTP در این شرکت تولید می‌شود.

شرکت راما فیدار راد شیمی

شرکت راما فیدار راد شیمی درسال 1396 به عنوان یکی از تولید کننده روغنDOP با ظرفیت تولید سالیانه 5000 تن فعالیت خود را آغاز نمود. از پروژه‌های پیش روی این شرکت می‌توان تولید انواع مختلف فیلم‌های BOPP با ظرفیت سالانه 85000 تن اشاره کرد.

ماموریت و چشم انداز

 درک نيازهای مشتريان براساس استانداردهای ملی و بين‌المللي و ارائه خدمات با کيفيت و مطلوب به آنان در حداقل زمان ممکن است. همچنین تلاش در جهت افزايش رضايت‌مندی مشتریان در راستاي توسعه کمي و کيفی محصولات شرکت از دیگر مأموریت‌های این شرکت می‌باشد .

تعهد

سلامت و ایمنی در هلدینگ صنعتی فیدار از اهمیت بالایی برخوردار است و تعهد ما به استفاده از دانش فنی روز و مواد اوليه با کيفيت در جهت ارتقا سطح کيفيت محصولات و همچنین رعایت کلیه الزامات قانونی و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی از دیگر تعهدات این شرکت می‌باشد .

تحقیق و توسعه

تیم تحقیق و توسعه هلدینگ صنعتی فیدار به طور مداوم برای توسعه محصولات خود به منظور پاسخگویی به نیازهای فعلی و آینده مشتریان برای این صنعت پویا، همواره در تلاش است. ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت محصولات هستیم تا جایی که عملکرد بهینه با کارایی بالا و مقرون به صرفه تکمیل می‌شود.

خدمات مشتری

بخشی از ماموریت هلدینگ صنعتی فیدار، ارائه خدمات در تمامی جنبه‌های همکاری با مشتریان خود است که به عنوان شرکای تجاری گروه فیدار شناخته می‌شوند. این شرکت با رعایت اصول و قاعده مشتری مداری که شامل شفاف‌سازی، جلب رضایت مشتری، احترام به مشتری، سرعت و دقت در پاسخگویی، تعهد و حفظ خونسردی در مواقع مهم، توانسته است رضایت حداکثری را در میان مشتریان متعدد خود داشته باشد.